Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A przecież jak bóg chciał, żeby Wojtyłę zastrzelił Agca to jakiego ch,,uja tam interweniowali wracze i ratowali go. Przecież on już wtedy zasłużył na życie wieczne w niebiesiech. Albo czego ci de..bile co chodzą w purpurach noszą okulary, przecież okulary nie leczą wzroku, więc jeśli de..bil w czerwonej sukience jest ślepy to tego chce jego "BUK" więc on już więcej nie powinien oglądać świata bożego, Tak samo, żaden z pe..dałów w sukienkach nie powinien się leczyć, tylko od razu powinien zdychaćććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przecież jak bóg chciał, żeby Wojtyłę zastrzelił Agca to jakiego ch,,uja tam interweniowali wracze i ratowali go. Przecież on już wtedy zasłużył na życie wieczne w niebiesiech. Albo czego ci de..bile co chodzą w purpurach noszą okulary, przecież okulary nie leczą wzroku, więc jeśli de..bil w czerwonej sukience jest ślepy to tego chce jego "BUK" więc on już więcej nie powinien oglądać świata bożego, Tak samo, żaden z pe..dałów w sukienkach nie powinien się leczyć, tylko od razu powinien zdychaćććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest moja sprawa jaką chcę stosować antykoncepcję i żaden natchniony duchem świętym lekarz nie będzie mi dyktował co mam robić i jak żyć. Dobrze, że taki rejestr powstał przynajmniej wiadomo kogo omijać z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci podpisujacy oświadczenie spłodzone przez przyjaciółkę papieża mówia wyłacznie o aborcji a jak jest z cesarskim cięciem????bo to przecież też ingerencja lekarza i skalpela
Zastanawia mnie dlaczego autorka kuriozalnego oświadczenia zaczęła się nachalnie lansować jako "przyjaciółka papieża" dopiero po jego śmierci? Biedny, wykorzystywany na wszelkie sposoby Jan Paweł II pewnie się w grobie przewraca, bo jego misją było szukanie porozumienia ponad wszelkimi podziałami a nie konfliktowanie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze,będziemy wiedzieć ,które gabinety omijać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kobieta, nigdy nie pójdę do takiego lekarza. Kobiety omijajmy szerokim łukiem lekarzy którzy " prawo boskie" przedkładają ponad ludzkie zdrowie! Lekarze fundamentaliści! Jak w państwie islamskim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kobieta, nigdy nie pójdę do takiego lekarza. Kobiety omijajmy szerokim łukiem lekarzy którzy " prawo boskie" przedkładają ponad ludzkie zdrowie! Lekarze fundamentaliści! Jak w państwie islamskim!
Przyjdż do mnie,nigdy ci nie odmówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kobieta, nigdy nie pójdę do takiego lekarza. Kobiety omijajmy szerokim łukiem lekarzy którzy " prawo boskie" przedkładają ponad ludzkie zdrowie! Lekarze fundamentaliści! Jak w państwie islamskim!
  Szanowna Pani kompletnie nie rozumie problemu. Takie sformułowanie o przekładaniu "prawa boskiego" nad "ludzkie zdrowie" faktycznie prowadzi do takich a nie innych, ale niestety błędnych wniosków (np. zarzut fundametnalizmu). Ja wyciągam jeden - podatność na atakującą nas propagandę jest wprost proporcjonalna do łatwości uderzania w emocjonalny ton z jednoczesną pogardą dla rozsądku. Wierzę jednak, że nieświadomą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani kompletnie nie rozumie problemu. Takie sformułowanie o przekładaniu "prawa boskiego" nad "ludzkie zdrowie" faktycznie prowadzi do takich a nie innych, ale niestety błędnych wniosków (np. zarzut fundametnalizmu). Ja wyciągam jeden - podatność na atakującą nas propagandę jest wprost proporcjonalna do łatwości uderzania w emocjonalny ton z jednoczesną pogardą dla rozsądku. Wierzę jednak, że nieświadomą...
Panie Lucjan, proszę przeczytać uważnie swój post. Jeśli jest dla Pana zrozumiały, to proponuję udać się do najbliższego psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Lucjan, proszę przeczytać uważnie swój post. Jeśli jest dla Pana zrozumiały, to proponuję udać się do najbliższego psychiatry.
  A co dla Pana jest niezrozumiałe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dla Pana jest niezrozumiałe?
Pana bełkot?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im łatwiej ulegamy propagandzie, tym łatwiej wypowiadamy się emocjonalnie i jednocześnie mniej rozsądnie. Co w tym niezrozumiałego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto tu mowi o zabijaniu? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi lekarka kazala wlaczyc sie do grupy katolickiej przy zakonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...